گروه محصولات
خبرخوان

اخبار

از خجالت مردن 1402/10/25 دوشنبه
آیا تابه‌حال احساس کرده‌اید که با فکر رفتن به یک جمع تپش قلب گرفته‌اید؟ آیا از ترس این‌که در موقعیت‌های اجتماعی قضاوت یا تحقیر شوید، دچار اضطراب شده‌اید؟ اضطراب اجتماعی و جمع‌هراسی تنها احساساتی منفی نیستند، بلکه موانعی در مقابل زندگی اجتماعی پررونقی هستند که شاید شایسته‌ی داشتنش باشید.
شوهر گناهکار 1402/10/25 دوشنبه
این نیز مثل هر چیز دیگری با یک انتخاب شروع شد، اگرچه چیزی نبود که آگاهانه برنامه‌ریزی شده باشد. احساس می‌کنم این موضوع زمانی اتفاق افتاد که من نگاه نمی‌کردم…
پتانسیل پنهان 1402/10/12 سه شنبه
ما همواره آن‌قدر به افرادی با استعدادهای ذاتی اهمیت می‌دهیم که از توجه به مستعدهای رشدپذیر غافل می‌شویم. همه می‌توانند به دستاوردهای بزرگ دست یابند و برای این کار نیازی نیست از بدو تولد نابغه یا ستاره باشند، چرا که پیشرفت بیشتر از میزان تلاش بستگی به میزان مهارت و انعطاف در یادگیری دارد.
راز خدمتکار 1402/10/12 سه شنبه
کتاب «راز خدمتکار» اثر فریدا مک فادن، جلد دوم کتاب معروف خدمتکار است؛ که نشر کوله پشتی آن را منتشر کرده است. راز خدمتکار«The Housemaid’s Secret» که برندۀ بهترین رمان معمایی و مهیج سال 2023 نیز شده است به گفته منتقدین حتی از جلد اول این مجموعه نیز بهتر بوده و به‌شدت توصیه می‌گردد.
دختر استالین 1402/09/28 سه شنبه
کتاب دختر استالین، اثری نوشتۀ رزماری سالیوان است که نخستین بار در سال 2015 انتشار یافت. سوتلانا استالین که در سال‌های نخست شکل گیری اتحاد جماهیر شوروی به دنیا آمد. سوتلانا که پس از مرگ استالین، به تدریج از میزان بی رحمی پدر خود مطلع شد، دیگر نتوانست ساکت بنشیند و در سال 1967 با ترک وطن به مقصد ایالات متحده، جهان را در شوک فرو برد.
در این کتاب از مجموعۀ آدم‌های معمولی دنیا را تغییر می‌دهند دربارۀ زندگی سونیا سوتومایور می‌خوانیم. او که می‌گفت رویاها هیچ حد و مرزی ندارند، سومین زنی است که با وجود فقر و سختی‌های زیاد با تلاش و پشتکار در دیوان عالی ایالات متحده قاضی شد.
کمال گرای مضطرب 1402/09/21 سه شنبه
اگر کمال‌گرا هستید، شاید کمال‌گرایی را مشکل قلمداد نکنید. اما تلاش برای دستیابی به استاندارهای غیرواقع‌بینانه، تعیین ارزش‌مندی خود آن‌هم برمبنای تحقق چنین استاندارهایی و درگیری مداوم با خودانتقادگری درنهایت منجر به اضطراب، استرس، نگرانی، فرسودگی شغلی و ناراحتی می‌شود.
باکره و کولی 1402/09/1 چهارشنبه
در این داستان همسر کشیش، با مردی جوان و بی پول می گریزد و از موقعیت و جایگاه اجتماعی اش چشم می پوشد و دو دخترش "لوسیل" و "ایوت" را رها می کند.
خبر داغ 1402/08/22 دوشنبه
لرد کوپر، از غول‌های مطبوعاتی بریتانیا و صاحب روزنامه‌ی پرتیراژ بدویت، بابت استعداد خدادادی‌اش در یافتن خبرنگاران بی‌رقیب به خود می‌بالد.
غرور و تعمد 1402/08/22 دوشنبه
یک داستان جنایی بر اساس رمان غرور و تعصب.